12.07.11 18:23
Автор: Иван
2 ответа

имеет ли право женщина в разводе оплатить за детскую путевку как мать-одиночка

Хочу купить ребенку путевку в лагерь но на предприятии сказали что нужно оплачивать полную стоимость а как матери-одиночке не положено так как я с отцом ребенка в разводе

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
16.07.11 09:31
Специалист Зигора Наталья
Отзывы: 2/ 1/ 0  Ответов: 91
Поняття "одинокої матері" визначено у постанові Пленуму Верховного Суду України "Про практику розгляду судами трудових спорів" від 06.11.92 р. N 9 ( v0009700-92 ). Згідно з п. 9 цієї постанови одинокою матір'ю слід вважати жінку, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері; вдову; іншу жінку, яка виховує й утримує дитину сама.
п. 5 частини 12 ст. 10 цього Закону України "Про Відпустки" визначає одиноку матір як таку, яка виховує дитину без батька. Отже, участь чоловіка (не біологічного батька дитини) або інших осіб в утриманні дитини не позбавляє матері статусу одинокої.
Відповідно до зазначеного, до категорії одинокої матері відносяться: жінка, яка не перебуває у шлюбі та у свідоцтві про народження дитини якої відсутній запис про батька дитини або запис про батька зроблено у встановленому порядку за вказівкою матері;вдова; жінка, яка виховує дитину без батька (в тому числі й розлучена жінка, яка виховує дитину без батька, незважаючи на факт отримання аліментів, і жінка, яка вийшла заміж, але її дитина новим чоловіком не усиновлена).
12.07.11 18:56
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Здравствуйте, Лариса.
К сожалению, вы не являетесь одиноко матерью и вам ответили верно.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: