12.07.11 15:16
3 ответа

Лицензия на ремонт крыши

Имею ли я (бюджетная организация)право заключить договор на капитальный ремонте крыши (стоимость 150 тыс. грн.) при отсутствии у подрядчика лицензии на этот вид работ?

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.07.11 15:45
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
А так и понимать -буквально, вы же бухгалтер.
12.07.11 15:23
Автор вопроса: Тутова Ольга
В ТАКОМ СЛУЧАИ, КАК ПОНИМАТЬ СЛЕДУЮЩЕЕ?
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про ліцензування певних видів господарської діяльності Із змінами і доповненнями, внесеними Законами України від 11 грудня 2003 року N 1377-IV
30) будівельна діяльність (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж);
(пункт 30 статті 9 в редакції
Закону України від 08.02.2001 р. N 2257-III)
12.07.11 15:19
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 474/ 15/ 34  Ответов: 20880
Здравствуйте, Ольга.

Нет, ибо, нарушаете закон.
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: