Развод и ребенок.

Мы живем в селе,моя мама(к ней же я и хочу переехать) живет в селе того же самого района.Свекровь говорит мне, что мы ребенка(1.7 лет) не отдадим, там условия плохие, школу закрывают(детей будут подвозить в соседнее село)и еще у меня мама больная - у нее два месяца назад был инсульт,за ней присматривает моя сестра.
Мы с мужем плохо живем.Я когда пошла в декрет, то мы стали жить в разных комнатах и сейчас тоже - ребенок мешает ему спать.Ребенку он не уделяет внимания.Я когда его прошу посидеть с ребенком хотя бы пол часа, чтоб, например, сварить кашку,то постоянно он не доволен.От рождения дочери и до 4 месяцев приходила мужа мать каждый вечер ребенка купать(она живет рядом).Ну вообщем ребенок весь на мне; мужу нужно, чтоб еда была всегда свежая и разная(а я что успеваю?).А они меня оскорбляют и еще угрожают.Какое они имеют право ребенка забрать?Я же не выпеваю, не курю и вообще у меня характер хороший, меня в селе все люди уважают.Я думаю, может на диктофон записать разговор мужа, ну когда я буду его просить посидеть с ребенком.Может это поможет в суде, если они действительно, что то задумают.
Заранее говорю большое спасибо.

Присвоить статус
Ответы на вопрос:
12.07.11 12:47
Специалист Касьянов Николай
Отзывы: 460/ 15/ 31  Ответов: 19460
Здравствуйте, Александра.

Успокойтесь, в данном случае у суда не будет ни оснований ни желания устанавливать проживание ребенка с отцом.
12.07.11 12:31
Специалист Жежель Сергей
Отзывы: 49/ 4/ 1  Ответов: 2783
Добрый день.

Стаття 56. Право дружини та чоловіка на свободу та особисту
недоторканність

1. Дружина та чоловік мають право на вільний вибір місця
свого проживання.

Стаття 160. Право батьків на визначення місця проживання
дитини

1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років,
визначається за згодою батьків.

2. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років,
визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.

3. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини,
яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Стаття 161. Спір між матір'ю та батьком щодо місця проживання
малолітньої дитини

1. Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли
згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина,
спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або
судом.

Під час вирішення спору щодо місця проживання малолітньої
дитини беруться до уваги ставлення батьків до виконання своїх
батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з
них, вік дитини, стан її здоров'я та інші обставини, що мають
істотне значення.

2. Орган опіки та піклування або суд не можуть передати
дитину для проживання з тим із батьків, хто не має самостійного
доходу, зловживає спиртними напоями або наркотичними засобами,
своєю аморальною поведінкою може зашкодити розвиткові дитини.

3. Якщо орган опіки та піклування або суд визнав, що жоден із
батьків не може створити дитині належних умов для виховання та
розвитку, на вимогу баби, діда або інших родичів, залучених до
участі у справі, дитина може бути передана комусь із них.

Якщо дитина не може бути передана жодній із цих осіб, суд на
вимогу органу опіки та піклування може постановити рішення про
відібрання дитини від особи, з якою вона проживає, і передання її
для опікування органу опіки та піклування.
{ Текст статті 161 в редакції Закону N 524-V ( 524-16 ) від
22.12.2006 }

Стаття 162. Правові наслідки протиправної поведінки одного з
батьків або іншої особи при визначенні місця
проживання малолітньої дитини

1. Якщо один з батьків або інша особа самочинно, без згоди
другого з батьків чи інших осіб, з якими на підставі закону або
рішення суду проживала малолітня дитина, або дитячого закладу
(установи), в якому за рішенням органу опіки та піклування або
суду проживала дитина, змінить її місце проживання, у тому числі
способом її викрадення, суд за позовом заінтересованої особи має
право негайно постановити рішення про відібрання дитини і
повернення її за попереднім місцем проживання. { Абзац перший
частини першої статті 162 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1397-VI ( 1397-17 ) від 21.05.2009 }

Дитина не може бути повернута лише тоді, коли залишення її за
попереднім місцем проживання створюватиме реальну небезпеку для її
життя та здоров'я або обставини змінилися так, що повернення
суперечить її інтересам. { Абзац другий частини першої статті 162
із змінами, внесеними згідно із Законом N 1397-VI ( 1397-17 ) від
21.05.2009 }

2. Особа, яка самочинно змінила місце проживання малолітньої
дитини, зобов'язана відшкодувати матеріальну та моральну шкоду,
завдану тому, з ким вона проживала.

Удачи вам

с ув Сергей
Похожие вопросы:
Развод и алименты ребенку -инвалиду.

Добрый день!Я хочу подать на развод и алименты(если не удастся договорится).Со мной остаются дети-дочка 10 лет (инвалид) и еще дочка 2 года.Я не могу работать,ухаживаю...

15.09.11 18:24
1 ответ
Развод до достижения ребенком 1 года

Моя дочь имеет ребенка 8 мес. С мужем отношения не сложились (пьет, гуляет, не работает). Сначала они жили по месту ее прописки, ребенка зарегистрировали там...

28.08.13 10:47
Автор: Олег
6 ответов
после развода отсудить себе ребенка

Здраствуйте,дело такое-хочу после развода отсудить себе ребенка,сколько у меня шансов?и как это зделать?Ребенку год.

Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Показать вопросы:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: