Форум з кримінального права та процесу/ Адвокат року 2017 нагородження

Асоціація адвокатів України має честь запросити на VІ Щорічний зимовий форум ААУ з кримінального права та процесу, який відбудеться 15 грудня 2017 року у готелі «Русь» (вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна, 01601).

Метою проведення Форуму є обмін досвідом між фахівцями, обговорення нагальних гострих проблем, що виникають у роботі під час здійснення захисту по кримінальним справам, ознайомлення з практикою функціонування деяких інститутів процесуального права у 2017 році, вивчення практики ЄС з прав людини, а також особливостей кримінальних проваджень в європейських країнах.

Програма Форуму передбачає не лише презентацію практичного досвіду адвокатів, представників інститутів процесуального права, але й має на меті підштовхнути учасників Форуму до пошуку власних рішень для найглобальніших проблем в галузі кримінального права та процесу.

Реєстраційна форма

Серед доповідачів та учасників Форуму - адвокати, судді, представники Генеральної прокуратури, Національної поліції, Адміністрації Президента, народні депутати, науковці, Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини, міжнародні експерти та ін.

Більш детальну інформацію щодо Форуму та можливості реєстрації Ви можете отримати в Секретаріаті Асоціації адвокатів України за тел.: +38 (044) 491 69 71; моб.: 067 441 10 27; 050 351 74 33; або на сайті: http://www.uaa.org.ua

http://uaa.org.ua/events/6085/
Дата начала: 15.12.17
Место проведения: Готель «Русь» вул. Госпітальна, 4, Київ, Україна
Оставьте ваш комментарий:
К сожалению, Вы не можете оставить комментарий к этому событию, Вам нужно зарегистрироваться или .
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: