Виїзне засідання Комітету з міжнародного права АПУ

Асоціація правників України має приємність запросити вас взяти участь у виїзному засіданні Комітету з міжнародного права Асоціації правників України!

Виїзне засідання відбудеться у незабутньому та стародавньому місті Прага (Чеська республіка) 13 травня 2011 року (п’ятниця).

Порядок денний:

- Особливості інвестиційного законодавства, створення компаній для ведення бізнесу в Чехії. Адаптація місцевого корпоративного законодавства під законодавство ЄС.

- Новинки законодавчого регулювання інвестиційної діяльності в Україні: статус та оподаткування нерезидентів.

Уже не перший раз Асоціація правників України проводить навесні виїзний захід у Празі, однак цього року зустріч планує бути особливо цікавою.

Так, українські правники матимуть унікальну нагоду познайомитися з чеськими колегами та довідатися про особливості заснування бізнесу у Чехії, дізнаються про правовий режим діяльності компаній за законодавством Євросоюзу, про податкові та регуляторні аспекти здійснення ряду господарських операцій тощо. Ще одним не менш цікавим питанням стане аналіз імміграційного законодавства Чехії, зокрема умови для отримання дозволу на проживання та працевлаштування.

Партнером заходу виступає адвокатська компанія Havel, Holásek & Partners s.r.o. (Чехія).

Очолює організаційний комітет заходу голова Комітету АПУ з міжнародного права Олена Балбекова (АО «Воропаєв і Партнери»)

Для того, щоб зареєструватися або отримати додаткову інформацію, зокрема і щодо візової підтримки, будь ласка, звертайтеся за контактами:

Cекретаріат АПУ

тел.: 0 (44) 492-88-48
e-mail: [email protected]
Контактна особа: Ганна Сухоставець
Дата начала: 13.05.11
Тема: Чехія-Україна: законодавчі особливості для інвесторів
Место проведения: Чехия, Прага Показать на карте
Прикрепленные файлы: Реєстраційна форма
Оставьте ваш комментарий:
К сожалению, Вы не можете оставить комментарий к этому событию, Вам нужно зарегистрироваться или .
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: