Жінка приворожила суддю сіллю з маком

23.03.18 16:24
Автор: Legalans.com
Раздел: Общество
У приміщенні Міжгірського районного суду Закарпатської області працівники суду виявили на підлозі нетипове для офісного приміщення сміття: мак і сіль. Так, застосовуючи магію, намагалися вплинути правосуддя.


Про таке припущення повідомляє прес-служба суду.

На відеозаписі з камери спостереження суду зафіксовано, як одна з відвідувачок суду посіяла вхід перед кабінетом і приймальнею одного з суддів незрозумілу речовину, яка виявилась маком і сіллю.

«За народним повір’ям, заговори на мак роблять із метою завоювання прихильності особи або з метою «приспати» її пильність і спонукати на вчинення певних дій. З наведеної події можна припустити, що в своїх бажаннях вплинути на суд учасники процесу чи їхні рідні можуть застосовувати і такі «оригінальні» способи, що полягають у залученні надприродніх сил, ворожіння та магії», – зазначає прес-служба суду.

При цьому в суді нагадали, що ст. 376 ч. 1 Кримінального кодексу України передбачає кримінальну відповідальність за втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою
перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення. Такі дії караються штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців. Окрім цього, передбачено і адміністративну відповідальність, зокрема за вчинення будь-яких дій, що свідчать про явну неповагу до суду або встановлених у суді правил. За такі дії суд може накласти стягнення у виді штрафу в сумі 850–2550 грн.

Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: