У 2018-му збережеться нинішній порядок фінансування судів

07.12.17 22:59
Автор: Legalans.com
Відповідний проект наказу підготували у Державній судовій адміністрації України.

Про це вчора розповів голова ДСАУ Зеновій Холоднюк на засіданні Ради суддів України.
Так, РСУ розглянула питання про збереження за місцевими господарськими та місцевими адміністративними судами функцій розпорядників бюджетних коштів щодо фінансового забезпечення їх діяльності.
Як наголосив доповідач-член Ради суддів Валерій Суховий, до них надходять звернення місцевих адміністративних та господарських судів щодо необхідності залишення за ними функцій розпорядників коштів. Він запропонував створити робочу групу з представників РСУ, Вищої ради правосуддя, Міністерства фінансів, аби проаналізувати всі плюси та мінуси питання передачі функцій розпорядників бюджетних коштів від місцевих адміністративних та господарських судів територіальним управлінням ДСАУ.
У свою чергу З. Холоднюк зауважив:
вони підготували проект наказу про те, щоб зберегти на 2018 рік фінансування у тому порядку, який відбувався у 2017-му. Крім того, він додав: якщо у певних судів є бажання долучитися до двох експериментальних судів (Господарського суду Вінницької області та Рівненського окружного адміністративного суду), розпорядником коштів яких є теруправління, вони можуть це зробити, звернувшись до ДСАУ.
«Залучимо до експерименту і 3, і 4, і 5 судів, і більше, якщо будуть бажаючі», – запевнив З.Холоднюк.

Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: