1 людина загинула, 10 постраждали внаслідок вибуху в суді

30.11.17 23:23
Автор: Legalans.com
30 листопада, в Нікопольському міськрайонному суді на Дніпропетровщині сталося два вибухи. Одна людина загинула, десятеро постраждали, серед них підсудні, два конвоїри, співробітник суду-секретар і одна цивільна особа.

За повідомленням інформаційного ресурсу «Судова влада України» це сталося близько 11:20, після оголошення колегією суддів перерви по кримінальній справі, в залі судового засідання
За інформацією Національної поліції, гранати підірвав батько людини, справа про вбивство якої слухалася цього дня і стала реакцією на оголошення перерви у засіданні через неявку адвоката. Зараз, на місці події працюють вибухотехніки та слідчо-оперативна група.
У зв’язку з цим голова Ради суддів України Валентина Сімоненко висловила співчуття рідним і близьким
людей, які постраждали від вибуху, і звернулася до всіх уповноважених державних органів влади негайно вирішити питання охорони судів.
«РСУ впродовж останніх років неодноразово звертала увагу на неприпустимість неналежного здійснення охорони судів, бо її відсутність призводить до вільного доступу до приміщень судів осіб, які перешкоджають роботі судів, суддів, працівників апарату судів, становлять загрозу для учасників процесу та відвідувачів, ми навіть рекомендували суддям, у разі виникнення небезпеки, припиняти роботу суду», – зазначила В.Сімоненко.


Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: