Почався відбір прокурорів за новими правилами

11.08.17 00:50
Автор: Legalans.com
До Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів почали надходити перші документи від кандидатів на участь у доборі на посади в місцевих прокуратурах, а також на підвищення.

За перші три дні документи подали 22 особи, що бажають перевестись до ГПУ та 3 – до регіональних прокуратур. На участь у доборі кандидатів у місцеві прокуратури документи подали тільки 4 особи, однак в комісії пояснюють, що це лише початок прийому. «Маємо сподівання, що до завершення терміну подачі документів буде достатньо бажаючих, і буде проведений повноцінний конкурс», - зазначив кореспонденту видання «Закон і Бізнес» секретар КДКП Юрій Піцик.
Голова секретаріату комісії Сергій Подкопаєв уточнив, що причиною можуть бути певні труднощі зі збором документів. Особливо з поданням письмової копії електронної декларації, тому що багато осіб не мають цифрових підписів. Крім того треба заповнити саму декларацію на сайті НАЗК.
Також закон дозволяє надсилати документи поштою, які надійдуть згодом. Відтак, в комісії очікують, що «напевно з другого тижня кількість людей, які подають документи, збільшиться».
Ю.Піцик звернув увагу, що кандидати до місцевих прокуратур мають подати чітко визначені в законі документи. Зокрема, необхідно мати стаж роботи в галузі права не менше 2-х років: після отримання диплому про вищу юридичну освіту та до моменту подачі документів до КДКП.
Заява, зразки документів, інша інформація для кандидатів міститься на офіційному сайті комісії. Крім того, за словами Ю.Піцика, можна подзвонити до секретаріату, отримати консультацію «і знімуться всі незрозумілі питання». Також
на сайті можна ознайомитись із положенням про кваліфікаційний іспит, методикою оцінювання. А згодом там буде розміщений і перелік питань для анонімного тестування.
Як відомо, КДКП оголосила про проведення добору кандидатів на посаду прокурора місцевої прокуратури та конкурсу для зайняття вакантної посади прокурора в порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня 26 липня. Прийом документів у першому випадку здійснюється з 7
серпня до 1 вересня, в другому – з 7 серпня до 21 серпня.

Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: