ВРЮ внесе подання про звільнення трьох суддів з посад

15.06.11 13:07
Автор: Legalans.com
14 червня 2011 року Вища рада юстиції за результатами розгляду питань порядку денного прийняла рішення про внесення подання Президентові України про призначення одного кандидата на посаду судді місцевого загального суду. Одному претендентові на посаду судді окружного адміністративного суду відмовлено у внесенні подання, матеріали на другого кандидата до окружного адміністративного суду будуть повернені до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Рада також прийняла рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення трьох суддів з посад у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Розглянувши пропозиції членів ВРЮ Онопенка В.В. (від 26 лютого 2008 року), Кудрявцева В.В. (від 19 травня 2009 року) та матеріали перевірки, проведеної членом ВРЮ Завальнюком В.В. за вищезгаданими пропозиціями, Вища рада юстиції прийняла рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення ЯРОШ Світлани Володимирівни з посади судді Приморського районного суду міста Одеси за порушення присяги.

За результатами розгляду пропозиції члена ВРЮ Гаврилюка М.І. від 23 лютого 2011 року Вища рада юстиції внесе подання Президентові України про звільнення ДОНІНА Володимира Євгеновича з посади судді Іванівського районного суду Одеської області за порушення присяги.

За рекомендацією кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Київського апеляційного округу від 27 січня 2010 року Вища рада юстиції внесе подання до Верховної Ради України про звільнення РОЗДОБУДЬКА Олександра Миколайовича з посади судді Березанського міського суду Київської області за порушення присяги.

Рада відхилила 14 пропозицій членів ВРЮ про внесення подань про звільнення 11 суддів з посад за порушення присяги. Дві пропозиції щодо звільнення двох суддів з посад за порушення присяги було відкликано членами ВРЮ. Розгляд решти пропозицій членів
ВРЮ щодо звільнення суддів з посад за порушення присяги було відкладено.

Вища рада юстиції підтримала клопотання судді Знам’янського міськрайонного суду Кіровоградської області про поновлення строку на оскарження рішення кваліфікаційної комісії суддів загальних судів Дніпропетровського апеляційного округу, скасувала рішення цієї комісії та закрила провадження.

Також Рада затвердила матеріали 23 перевірок, проведених членами ВРЮ за зверненнями громадян і посадових осіб з висновком про відсутність підстав для внесення подань про звільнення 24 суддів з посад за порушення присяги.
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: