У Британії котів беруть на роботу на пошту і навіть у поліцію

05.02.18 23:39
Автор: Legalans.com
У нашому уявленні котяче життя — це сон з перервами на обід. Але деякі чотирилапі нерідко займають досить високі посади й навіть носять уніформу.

Згідно з даними Поштового музею Великої Британії найвідомішим пош-товим котом був Тібс, який важив близько 10,4 кг. Він жив у клубі, де збиралися співробітники головного управління пошти. Тібсу вдавалося віднаджувати щурів і мишей у будівлі протягом усіх 14 років служби, повідомляє Бі-Бі-Сі.
Останнім на посаді мишолова в головному управлінні поштової служби був кіт Блекі, який помер у 1984 році. Після цього британська пошта скасувала цю посаду.
У 1868 році трьох мурчиків було офіційно прийнято мишоловами в лондонську Службу грошових переказів. Вони отримували зарплату — 1 шилінг на тиждень, що, як правило, витрачався на їхнє
утримання. Кожен кіт, який вступав на посаду, проходив 6-місячний випробувальний термін.
Очевидно, вони дуже добре виконували свою роботу, бо в 1973 році їм на півшилінга (50%) підвищили зарплату (за 6-денний робочий тиждень). Незабаром практика прийому на роботу котів як мишоловів
поширилася й на інші поштові відділення Британії.
Але мурчики працюють не тільки на пошті. Влітку 2016 року поліцейський відділок в м.Дарем прийняв на роботу кота Міттенса. Його призначили після отримання листа від п’ятирічної дівчинки, яка вирішила, що в поліції має працювати кіт.
В обов’язки кота Оскара, який працює в поліцейському відділку Хаддерсфілда, входить «надання психотерапевтичної підтримки». Схожу роботу виконує кіт Смоукі — волонтер у поліцейському відділку Скегнесса. Він має створювати сприятливу атмосферу.


Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: