Американець зажадав компенсувати зіпсоване побачення

10.06.17 00:58
Автор: Legalans.com
Житель американського штату Техас подав до суду на жінку, яка переписувалася по смартфону під час їхнього першого побачення. Особливе обурення залицяльника викликав той факт, що кривдниця не повернула гроші за квиток у кіно.

37-річний Брендон Везмар подав до суду округу Тревіс петицію з вимогою до 35-річної знайомої (ім’я невідоме) відшкодувати $17,31, які він витратив на квитки в кіно, повідомляє Austin American-Statesman.
Пара познайомилася в Інтернеті й місцем першого побачення обрала кінотеатр. За словами чоловіка, його супутниця замість того, щоб дивитися продовження «Вартових галактики», включала свій смартфон від
10 до 20 разів за 15 хв. фільму. На пропозицію припинити або піти із зали, жінка вийшла з кінотеатру й не
повернулася.
Тоді залицяльник написав їй повідомлення з проханням повернути гроші, але супутниця відмовилася. Вона наполягала на тому, що включити смартфон було необхідно, аби поспілкуватися з подругою, яка посварилася з бойфрендом.
Американка планує подати зустрічний позов через те, що Б.Везмар намагався отримати грошову компенсацію від її молодшої сестри, не домігшись виплати від кривдниці.

Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: