5 найбагатших людей світу з юридичною освітою

13.03.16 20:33
Автор: Legalans.com
Журнал Forbes опублікував новий світовий рейтинг мільярдерів. Їхні капітали пораховано на початок 2016 року. П’ятірка найбагатших людей світу з юридичною освітою контролює в цілому $78,8 млрд, що на 17% менше, ніж у минулому році.

Найбагатшим із них став Робсон Волтон, син Сема Волтона, засновника американської торгової мережі Wal-Mart Stores. Волтон у рейтингу знаходиться на 17-му місці, його статки оцінюються в $32 млрд. За рік його капітали скоротилися на $7,1 млрд, він зайняв нижчу позицію в рейтингу.
Після закінчення університету в Арканзасі в 1966 році Робсон Волтон поступив до юридичного факультету Колумбійського університету, закінчив його в 1969 році. Пізніше став працювати в оклахомському адвокатському бюро Conner&Winters, представляючи інтереси компанії батька. Після його смерті зайняв посаду голови ради директорів Wal-Mart.
Уродженець Німеччини Георг Шаффлер (39-е місце, $18,1 млрд) закінчив юридичний факультет університету в Даремі (Північна Кароліна) в 2000 році, отримавши два ступеня: доктор юриспруденції і магістр міжнародного і порівняльного права. Пізніше працював за фахом, займаючись питаннями економічного характеру в техаській Haynes&Boone — одному з найбільших адвокатських бюро на південному заході США. За рік його капітал
скоротився на $8,8 млрд, раніше він знаходився на 21-му місці.
Росіянин Алішер Усманов, основний акціонер USM Holdings, займає 73-у позицію в рейтингу. У 1971—1976 роках він навчався у МДІМВ за фахом «міжнародне право». Зараз його статки оцінюються в $12,5 млрд.
Американець Стефан Росс — голова компанії The Related Company — займає 80-у позицію в рейтингу з капіталом в $12 млрд. Його статки збільшилися порівняно з минулим роком майже в 2 рази (у 2015 році займав 216 місце в рейтингу). С.Росс закінчив у 1965 році Державну школу юриспруденції, в 1966 році отримав докторський ступінь з напряму «оподаткування» в нью-йоркській школі юриспруденції.
Ще один американець — Джордж Робертс — займає 369-е місце в рейтингу, має на початок 2016 року $4,2 млрд, що на $1 млрд менше, ніж роком раніше. Дж.Робертс закінчив в 1969 році Каліфорнійський університет з напряму «юриспруденція».
Цього року в рейтингу немає людини, що заробила мільярд виключно на юриспруденції, — Джо Джемейла, який
у 1950 році отримав ступінь бакалавра, а в 1953-му — доктора права в Техаському університеті.
Дж.Джемейл помер 23 грудня 2015 року на 91-му році життя в своєму рідному Х’юстоні. Його називали «королем справ про цивільні правопорушення» (King of Torts). У 1985 році він представляв сторону, що перемогла в найбільшому цивільному позові в історії США, після якого нафтова компанія Texaco виплатила своєму конкурентові Pennzoil, яку представляв Дж.Джемейл, $10 млрд. Гонорар
склав $335 млн.
Автор матеріалу: ЄВГЕНІЯ ПОПКОВА
Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: