З-за кордону – не більше трьох посилок по EUR150 на місяць

17.12.17 19:19
Автор: Legalans.com
Раздел: Экономика
Українці зможуть протягом місяця без сплати податків отримувати з-за кордону три посилки з товарами вартістю до EUR150 кожна. Четверта, п'ята посилка і більше підлягатимуть оподаткуванню.

Це передбачено законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (проект №6776-д), який прийняла Верховна Рада.
Зараз фізособа протягом місяця може ввозити необмежену кількість посилок вартістю до EUR150. Крім того, змінюється ліміт увезення товарів із-за кордону на автомобілі для осіб, які були в іншій країні менше доби або ж в'їжджають в країну протягом трьох діб більше одного разу.
Раніше при кожному в'їзді в країну можна було без сплати податків провозити з собою товари EUR 500 (вагою до 50 кг). Тепер якщо особа була в іншій
країні менше 24 годин вона може ввезти до України без податків товару лише на EUR 50. Для тих, хто був за кордоном більше доби ліміт не змінюється і
становить EUR 500.
Також без зміни залишено ліміти на безмитне ввезення товарів під час авіаперельотів (до EUR 1 тис.).
Автори ініціативи вважають, що такі правила допоможуть боротись із контрабандою та сприятимуть надходженню додаткових коштів у бюджет країни. Втім, швидше, ці обмеження призведуть до протилежного ефекту.

Джерело: ЗіБ
Читайте также
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: