Контактные данные:
E-mail:  
[email protected]
Телефон:  
0637108811
Доп. информация:
Ви хочете подати до суду, але не знаєте як все оформити? У Вас проблеми з податковою або ЖЕКом? Банк хоче вилучити Ваше майно за борги? З усіх цих та багатьох інших питань ви можете отримати БЕЗКОШТОВНУ кваліфіковану юридичну консультації Наша юридична клініка – це новий проект, створений при ТОВ «Юр Арт Груп» з метою підвищення правового захисту населення Ми – це молода команда амбіційних юристів, кожен із яких спеціалізується у своїй галузі права, що забезпечує максимально ефективну кваліфіковану допомогу. Чому саме ми?
1.На відміну від великих юридичних фірм, ми не ставимо справи клієнтів на "конвеєр". До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід та вирішуємо все командою, шляхом колективної роботи. Не вірите? Прийдіть на консультацію та переконайтесь, адже це все одно нічого вам не коштуватиме.
2. Наша клініка працює за визначеним графіком, але наші спеціалісти готові зустрітися з Вами у зручний для Вас час. Дзвоніть та домовляйтесь!!!
3. Оскільки перша консультація в нашій клініці є безкоштовною, то ви матимете змогу переконатись що в майбутньому довіряєте свій час і гроші кваліфікованому і досвідченому спеціалісту.

«Юр АРТ Груп» входить до групи компаній, що забезпечують повне комплексне обслуговування юридичних та фізичних осіб у сфері юриспруденції та права, бухгалтерського обліку, аудиту та інвестування Ми пропонуємо ( на платній основі ):
1. Представництво інтересів та захист прав фізичних та юридичних осіб в цивільних, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій
2. складання процесуальних документів
3. супровід виконавчого провадження
4. комплексне юридичне та бухгалтерське обслуговування юридичних осіб
5. досудове врегулювання спорів тощо.
Клініка працює у вівторок з 17.30 до 20.30, четвер з 17.00 до 20.00 та суботу з 12.30 до 16.30.
Перед візитом радимо зателефонувати і дізнатися про наявність спеціаліста.

З повагою, команда юридичної клініки при ТОВ «Юр Арт Груп"!!!
Адрес:
Киев, улица Саломеи Крушельницкой, 5 Показать на карте
Авторизация на сайте

Напомнить пароль
Запомнить
Регистрация
Компании:
Календарь событий
Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: